Loading cart contents...
Zobacz koszyk Do kasy
Koszt zamówienia:

O sobie

Rękodzieło to moje małe hobby.

Wiecie – rzecz przy której czas płynie w sposób płynny, bez rozważań co gdzie jak i kiedy, gdy w tle leci muzyka a ja mogę sobie dłubać w swoim małym warsztacie. Na początku zwykła zajawka, później małe plany, a teraz? A teraz większa pewność siebie. I robienie tego co mnie najbardziej w danej chwili rusza – czy to mechanizm zegarka, czy dziwny świecący kształt zatopiony w żywicy.

Pomysłów mam stanowczo więcej niż czasu na nie – ale możecie być pewni że niejednokrotnie Was czymś zaskoczę.
Dziwna podstawka pod laptopa? Świecące pudełeczko? A może lampa zrobiona z deski longboardowej? To i wiele innych rzeczy będzie pojawiać się tutaj na stronie.

Już teraz po czasie, gdy zdobyłem doświadczenie, odpowiednie narzędzia i sposoby – udało mi się ominąć większość pośredników i jestem bezpośrednim producentem i sprzedawcą swoich rzeczy przez co mogę zaoferować Wam ręcznie robione rzeczy w niskiej cenie.

Może jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Kupnem hurt? Może chcesz by zrobić w Twoim pokoju/klubie/tarasie instalacje ze świecących kryształów? A może zwyczajnie masz swój pomysł na jakąś rzecz, ale nie umiesz jej zrobić – pisz, dzwoń, kontaktuj się – z miłą chęcią zrobię coś specjalnego dla Ciebie 🙂

FAQ

Czy mogę sprzedawać Twoje wyroby u siebie w sklepie?

Ależ oczywiście! Jestem wyłącznym producentem wszystkich przedmiotów widocznych na stronie – jeśli to tylko możliwe, w przeciągu tygodnia jestem w stanie wyprodukować dużą ilość danej rzeczy, a co za tym idzie – zaproponować zadowalającą cenę by obie strony były zadowolone.

Jak długo świecą Twoje wyroby i jak je naświetlić?

I tu musi paść moje ulubione „to zależy”. Bo to naprawdę zależy. Jako, że wszystkie rzeczy są ręcznie robione, ciężko dokładnie określić co do godziny długość świecenia.

Ale w skrócie:
– Przedmioty luminescencyjne (świecące) najlepiej naświetlają się światłem słonecznym lub UV. Sztuczne światło również je naświetla ale o wiele słabiej.
– Proces naświetlenia w pełnym słońcu jest bardzo szybki: wystarcza 5-10 sekund.
– Nawet przy pochmurnej pogodzie pigment się naświetla – potrzebuje wtedy więcej czasu, ale nadal będzie świecić.

– Proces oddawania światła trwa parę godzin, choć najbardziej intensywnie efekty utrzymuje się średnio od 4-10 minut. W całkowicie ciemnym pomieszczeniu, albo w nocy wyroby świecące potrafią delikatnie świecić nawet po 6 godzinach!

Czy świecące rzeczy są niebezpieczne dla człowieka?

Absolutnie nie. Użyte Pigmenty są bezpieczne w użyciu, są nietoksyczne i nie są radioaktywne. To samo tyczy się żywicy z której powstają breloki i wisiorki.

Oczywiście nie zachęcam do jedzenia któregokolwiek przedmiotu z mojej strony, ale ponownie – nawet w skrajnym przypadku gdy dziecko połknie jakiś produkt -nie ma zagrożenia życia w związku z tym.

Czy zamiast breloka mógłbym/mogłabym dostać wisiorek?

Oczywiście! Każdy produkt widoczny na stronie nawet jeśli nie ma takiej możliwości wyboru przy przedmiocie mogę przerobić na wisiorek/kolczyki/brelok w zależności od preferencji.